אודות פיטר תומס רוט' Peter Thomas Roth

חברת הקוסמטיקה פיטר תומס Peter Thomas Roth אשר מובילה באופן ייחודי בשוק האסתטיקה ברחבי העולם הכריזה על מהפיכה בתחום והחליטה על שקיפות מלאה מול הצרכן. פיטר תומס רוט’ מאמין כי לקוחותיו רוצים וצריכים לדעת מהם החומרים שמרכיבים את המוצר בו משתמש. לכן חברת פיטר תומס רוט’ החליטה לפרסם את שמות החומרים הפעילים המשתלבות בנוסחאות הייחודיות שלה. לקוחותיה החלו להכיר שמות כמו פפטידים, גורמי גדילה ותאי גזע והחלו לחפש את אותם שמות במוצרים שהם קונים.

חברת הקוסמטיקה פיטר תומס רוט’ היוקרתית, אשר הוקמה בשנת 1993 בניו-יורק, ארה”ב. החברה עוסקת בפיתוחים מדעיים המתקדמים בתחום הפרא-קוסמטיים ורפואיים אשר מצטיינים ביעלות ואפקטיביות בזמן הקצר ביותר. החברה החלה בפיתוח מוצרים לטיפול תופעות האקנה ואנטי אייג’ינג וכיום משווקת בהצלחה מגוון תכשירים שמטרתם הינה להגיע לריכוז המקסימלי של חומרים פעילים המשיגים תוצאות מדהימות הקרובות ביותר של חומרי מילוי והחומצות היאלורוניות, אך ללא שימוש במחטים והליכים רפואיים מורכבים.

הפיתוחים המובילים של פיטר תומס רוט, הביאו את החברה להערכה רבה בקרב תעשיית היופי האמריקאית, קוטפים את כל הפרסים האפשריים ונהנים מגידול מתמיד בקהל הצרכנים בארה”ב ובמדינות רבות ברחבי העולם.

Peter Thomas Roth אשר מוצריה נחשבים למובילים בשוק הטיפוח והקוסמטיקה, ממשיכה לפתח מוצרי טיפוח וקוסמטיקה אפקטיביים ומתחייבת לשמר את השקיפות מול לקוחותיה. בין המוצרים המובילים של החברה תוכלו למצוא קרמי עיניים, קרמי לחות והזנה לסוגי עור שונים, מוצרים לטיפול באקנה, פילינגים לשימוש ביתי, מסכות זהב,24K סרומים, מקדמי הגנה, מסירי איפור ומוצרי איפור.

מגוון רחב של מוצרים מבית היוצר של פיטר תומס רוט’ Peter Thomas Roth תוכלו למצוא אצלנו ב- ND Beauty And More, לרכישה מאובטחת און ליין, בקלות ובנוחות.